Marka Acnerose tworzy kosmetyki do skóry z trądzikiem różowatym, bazujące na naturalnych substancjach czynnych. Powstają w profesjonalnym laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, na rynku od 2015 roku.

Pracujemy z myślą o klientach, którzy dokonują świadomych wyborów konsumenckich i stawiają na składniki pochodzenia naturalnego, jak również dla wszystkich tych, którzy nie lubią poświęcać wiele czasu na zakupy, ale chcą mieć pewność, że wybierają dla swojej skóry to, co dla niej najlepsze.

Kompleksowa kompozycja najlepszych składników

Acnerose oferuje produkty, dzięki którym w pełni zadbamy o skórę z trądzikiem różowatym. Wszystkie preparaty bazują na bogatej kompozycji składników aktywnych pochodzenia naturalnego o wysokiej koncentracji. Wykorzystujemy m.in. aloes, glukonolakton, ekstrakt z lukrecji, czy olejek drzewa różanego. Dzięki temu kosmetyki Acnerose działają intensywnie, ale jednocześnie są delikatne dla skóry.

VerdelabKomponując produkty z linii Acnerose, postanowiliśmy stworzyć kosmetyki jak najbardziej naturalne. Łagodne dla skóry, a przy tym skutecznie redukujące problem trądziku różowatego. Kosmetyki marki Acnerose nie zawierają parabenów, silikonów, SLS-ów, PEG-ów, EDTA, czy innych sztucznych dodatków, które mogłyby podrażniać cerę. Dzięki temu zestaw preparatów Acnerose jest odpowiedni również dla osób, które mają skórę wrażliwą lub ze skłonnością do alergiimówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Acnerose to kosmetyki, których składy zostały skomponowane tak, aby dać Ci kompletną odpowiedź na potrzeby Twojej cery i pomóc Ci pozbyć się objawów problemu, jakim jest trądzik różowaty. Wiemy, jak wymagająca jest tego rodzaju skóra. Z jednej strony zmagasz się z nadmiernym przetłuszczaniem się twarzy, a z drugiej chorują Twoje naczynka, co objawia się między innymi jako silny rumień.

Trądzik różowaty

Dlatego kosmetyki marki Acnerose działają na kilka sposobów. Pomagają zwalczać wypryski i grudki, normalizując funkcjonowanie gruczołów łojowych. Ale także skutecznie wspierają pracę naczyń krwionośnych, wzmacniając je, uelastyczniając i zapobiegając ich rozszerzaniu się oraz pękaniu. Preparaty Acnerose zapewniają również doskonałą pielęgnację cery. Dogłębnie ją nawilżają, jednocześnie przywracając równowagę i ograniczając nadmierne przetłuszczanie się, czy błyszczenie.

natalia_cholak_kosmetolog Nasze klientki są zachwycone wszechstronnością działania kosmetyków Acnerose. Preparaty te stanowią dużą pomoc w codziennej pielęgnacji cery z trądzikiem różowatym, nawet zabiegi nie zastąpią codziennej pielęgnacji. Choć na rynku są dostępne preparaty innych firm do tego rodzaju skóry, to brakuje takich zestawów jak Acnerose, które zapewniają dokładnie to, co jest jej potrzebne. Od oczyszczania, przez złuszczanie, po pielęgnację oraz normalizację cery i jednocześnie wzmacnianie naczyń oraz redukcję rumienia na twarzy. Gorącą polecam stosowanie całego zestawu Acnerosemówi Natalia Cholak, kosmetolog

Nasza filozofia

Wśród wartości, jakich przestrzegamy w Acnerose należy wymienić przede wszystkim tworzenie kosmetyków opartych na czynnych substancjach pochodzenia naturalnego, których oferta stale się powiększa, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami konsumentów. Ponadto, przy wytwarzaniu produktów, mamy na względzie dobro środowiska oraz nigdy nie testujemy naszych kosmetyków na zwierzętach.

Co wyróżnia kosmetyki Acnerose?

  • wysoka koncentracja składników aktywnych pochodzenia naturalnego,
  • kompleksowe działanie,
  • kosmetyki nie testowane na zwierzętach.

Dlaczego warto wybrać kosmetyki bazujące na naturalnych substancjach aktywnych?

Kosmetyki bazujące na składnikach naturalnych są przede wszystkim dużo bardziej bezpieczne dla skóry. Nie wywołują podrażnień, nie przesuszają nadmiernie cery i nie zapychają porów. Kolejna kwestia to zawartość składników aktywnych. Podczas gdy kosmetyki konwencjonalne często zawierają jedynie minimalną ich ilość, a reszta to tzw. substancje pomocnicze, to w przypadku produktów Acnerose, jest dokładnie odwrotnie. Takie preparaty bazują na naturalnych składnikach aktywnych, a te dodatkowe ograniczają do niezbędnego minimum.

Jesteśmy na

nasze aukcje