Kamil

Z problemem trądziku różowatego zmagałem się już od wielu lat. Myślałem, że już nie jest znajdę rozwiązania – całe szczęście przypadkowo trafiłem na Acnerose Day Cream i to był strzał w dziesiątkę. Już po pierwszych dniach stosowania zauważyłem widoczną poprawę. Później zdecydowałem się na dokupienie również innych preparatów z serii i dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem skóry, za którą tęskniłem. Już nie wyobrażam sobie przechodzić dolegliwości związanych z trądzikiem ponownie, dlatego produkty Acnerose Day Cream są już u mnie na stałe.

Magda

Po zdiagnozowaniu u mnie trądziku różowatego zaczęłam czytać w sieci różne informacje na ten temat. Nie ukrywam – byłam przerażona, bo wydawało się że nie istnieje szybki i skuteczny sposób na pozbycie się tego problem, a jeśli nawet – był drogi i celował wyłącznie w objawy. Z pomocą pospieszyła mi moja dermatolog, polecając zestaw do walki z trądzikiem Acnerose. Spróbowałam i jestem szczęśliwa z tego powodu, bo nie dość, że mój problem zniknął – to moja skóra jeszcze nigdy nie wyglądała tak promiennie!

Kasia

Dzisiaj mogą z czystym sumieniem polecić produkty Acnerose – choć sama na początku podchodziłam sceptycznie do ich skuteczności, postanowiłam spróbować. Miałam dość brzydkiej kondycji mojej cery i innych dolegliwości związanych z trądzikiem różowatym. Postąpiłam słusznie – bo dzisiaj cieszę się piękną skórą. Co więcej, produkt ten jest bardzo łatwy w aplikacji i wydajny. Przemawia za nim również cena i wielokierunkowe działanie. Każdy kto chce się pozbyć trądziku różowatego raz na zawsze – powinien tego spróbować!

Gosia

Moja opinia na temat Acnerose jest jedna – to najlepszy zestaw dermokosmetyków na trądzik różowaty jaki kiedykolwiek stosowałam, a zmagam się z trądzikiem różowatym od 13 lat.

Kasia Nowakowska

Czytałam opinie o acnerose na tej stronie i nie wierzyłam, przecież sami możecie sobie je napisać. Ale jak przyszła do mnie moja mama, która od 13 lat leczy trądzik różowaty wszyskimi sposobami i nawet medycyną alternatywną i dała mi do wypróbowania najpierw maść a potem cały zestaw – byłam zszokowana skutecznością. 6 tygodni stosuje, trądzik zmniejszył się zdecydowanie. Po nałożeniu maści czuć że piecze i „cos sie dzieje” – więc moja OPINIA O ACNEROSE TO PO PROSTU – POLECAM!

Zadowolona Klientka

Wasz produkt to rewelacja ŻYĆ MI SIĘ CHCE walczyłam z trądzikiem różowatym 20 lat, kliniki. mnóstwo maśći ,kremów i co najgorsze ogromna strata pieniędzy, a żadnej poprawy, dzięki, dzięki i jeszcze raz dziękuję pozdrawiam

Opinia na Portalu wp.pl

14 dni temu zakupiłam zestaw Acnerose, ponieważ mam straszny problem z moją skórą trądzikową (stwierdzony silny trądzik różowaty), a nie chcę się truć sterydami. Po 10 dniach widzę, że te czerwone plamki są mniej zauważalne, krostki powoli znikają – dla mnie rewelkaa.

Opinia Acnerose z wp.pl

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017