Wiele dorosłych osób boryka się obecnie z problemem trądziku różowatego. To bardzo poważny problem, którego trudno się pozbyć. Walkę z nim można zacząć od domowych metod. Pomogą napary ziołowe z rumianku, kasztanowca, czy czerwonej koniczyny. Bardzo pomaga też zielona herbata, która ma silne działanie przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne. Wiele osób poleca również domową maseczkę z mielonych płatków owsianych. Należy odpowiednio dbać o swoją skórę, delikatnie ją oczyszczać i osuszać. Również kosmetyki powinny być dopasowane do wymagającej cery naczynkowej.

Leczenie laserem

leczenie laserem trądziku różowategoTakie domowe działania nie zawsze przynoszą jednak rezultat. Często konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa, który zaleci stosowanie antybiotyków doustnych lub miejscowo, w postaci maści lub kremu. Bywa jednak, że po zmianach trądzikowych pozostają bardzo brzydkie zmiany, lub nie można ich wyleczyć nawet z pomocą dobrych antybiotyków. Wówczas pozostaje jedynie leczenie laserem. Jest to jedyny zabieg, który gwarantuje całkowite pozbycie się trądziku różowatego na zawsze. Zmiany nie wracają w miejscach leczonych laserem. Większości blizn również można się pozbyć. Niestety, zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie przynajmniej dwóch serii zabiegów. Często kończy się na kilku.

Nie chcesz zdecydować się na zabieg laserowy? Kup Acnerose!

Efekty

Na trądzik różowaty laserowe leczenie działa najlepiej i najszybciej. Każdy zabieg trwa około dwudziestu minut i jest on bezbolesny. Pacjent musi jednak samodzielnie zapłacić za swoje laserowe leczenie trądziku różowatego i zrobić to w prywatnym gabinecie, ponieważ NFZ nie refunduje tej metody leczenia. Warto jednak zdecydować się na taki krok, ponieważ można pozbyć się problemu na zawsze. Lekarze nie dają jednak całkowitej gwarancji w przypadku blizn wklęsłych, ponieważ są one trudne do usunięcia. Z pewnością można jednak w znaczący sposób poprawić stan swojej twarzy. W wypadku blizn po trądziku różowatym, dermatologia potrafi sobie na szczęście poradzić i jest to właśnie laseroterapia.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017